אירועים עסקיים

השכרת ציוד תאורה והגברה מקצועי

Source מספקת פתרונות תאורה והגברה לאירועים מכל סוג וכל סדר גודל, כולל אירועים עסקיים: ימי עיון, גיבוש, כנסים וסדנאות. ביכולתנו לספק מענה מושלם- המתחיל בהשכרת ציוד תאורה והגברה מקצועי ומסתיים בהפקה הטכנית והלוגיסטית של האירוע.

כנס או אירוע עסקי, הוא חשוב ביותר מכמה היבטים. בראש ובראשונה, מדובר באירוע המשפיע באופן ישיר על תהליכים הקשורים להצלחת העסק, למשל גיוס לקוחות, חשיפה והעברת מידע חיוני לעובדים, התורם לעסק מבחינה מקצועית. שנית, באירוע ניתן להפגש עם לקוחות או שותפים פוטנציאליים, לעשות "מינגלינג" עם עמיתים לתחום, מה שיפתח דלת לשיתופי פעולה מקצועיים בעתיד. כאשר מתכננים אירוע עסקי, יש כמה גורמים המשפיעים על הצלחת הכנס, כמו למשל: בחירת המיקום, נגישות, המועד שבחרנו לכנס ואחד הגורמים החשובים ביותר- ציוד הגברה ותאורה מקצועי.

חשיבות מערכות הגברה ותאורה לאירועים עסקיים

הקפדה על מערכת מקצועית שתלווה את כל התכנים שיועברו באירוע- הרצאה, מצגת, סדנה וכדומה, חשובה עד מאוד, ותקבע את הצלחת האירוע.
הרבה פעמים בכנסים או באירועים עסקיים, מזמינים אנשי מקצוע לדבר כדי להעשיר את הידע של המוזמנים ולספר להם על החידושים בתחום.

חלק מהאולמות כבר מתוכננים בצורה כזו שהם מכילים תאורה והגברה מובנית, ואז כל שעלינו לעשות הוא לדאוג לאיש הפקה טכנית שיסייע לנו במהלך האירוע לתקינות המערכת והתפעול שלה.
במידה ולא קיימת מערכת תאורה או הגברה מתאימה, חשוב לבחור בחברה מקצועית שתדע להתאים עבורנו מערכות מתאימות, בהתאם לסוג האירוע ולמיקום שלו.

איך בוחרים ציוד תאורה או הגברה?

את סוג מערכות התאורה וההגברה לאירועים ואת עוצמתן, יש לבחור בהתאם לשלושה גורמים מרכזיים:

  • סוג האירוע
  • האקוסטיקה של המקום
  • ומיקום האירוע 

בחירת מערכת הגברה לאירוע עסקי באולם סגור, תהיה שונה בתכלית מבחירת מערכת הגברה לחלל פתוח. בנוסף, כאשר קיימת אקוסטיקה לא טובה במקום, יש צורך בציוד מקצועי שיפצה על כך. השוק מציע מגוון רחב של מערכות תאורה והגברה לאירועים עסקיים, ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי להתרשם ולהמליץ על הפתרונות הכדאיים ביותר.

השכרת ציוד הגברה ותאורה- Source לשירותכם

אם אתם זקוקים להגברה ותאורה לאירועים, אין צורך להכנס להוצאה כלכלית גדולה ולרכוש את הציוד בעצמכם.
כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בשירותי השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים.

Source מספקת השכרת ציוד הגברה ותאורה של החברות המובילות בעולם,
בין היתר תוכלו למצוא אצלנו:

  • ציוד לאירועים– במות לאירועים, עמדות DJ, סטנדים נלווים
  • פתרונות תאורה לאירועים עסקיים– פרוז'קטורים, פליקרים, פנסי פאר, פנסים חכמים, DMX וציוד תאורה נלווה
  • פתרונות חשמליים– גנרטורים מתקדמים בגדלים שונים, גרילנדות, כבלים מאריכים, רובוטים תלת פאזי ועוד
  • ציוד הגברה מקצועי לאירועים– מיקרופונים, רסיברים, מיקסרים, רמקולים מתקדמים, ציוד DJ ועוד.

מחפשים פתרון כולל לאירוע עסקי? חברת Source מספקת מגוון רחב של שירותי הגברה ותאורה עבור אירועים עסקיים, כנסים וימי עיון, ללקוחות עסקיים ופרטיים. בזכות הניסיון רב השנים, וההקפדה על עבודה בשילוב הציוד החדשני והמתקדם ביותר, תוכלו להנות משקט נפשי אמיתי במהלך האירוע שלכם.

צרו איתנו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בהפקת אירוע עסקי בלתי נשכח.

סגירת תפריט