תאורה והגברה לאירועים

אירועי שטח

חברת Source מתמחה בפתרונות תאורה והגברה לאירועים, ומאפשרת לכם לשכור ציוד הגברה ותאורה לאירועים חדיש ומתקדם מהחברות המובילות בעולם. צוות מיומן יעמוד לרשותכם מתחילת האירוע ועד סופו, וידאג להתאים את הפתרון המתאים ביותר.

אירועי שטח נערכים במהלך כל השנה, ובפרט בתקופת האביב והקיץ. בין אם מדובר באירועים ציבוריים הנערכים על ידי המוסדות הציבוריים או העיריות, ובין אם מדובר באירועים פרטיים כמו אירוע בת מצוה או חתונה בטבע, כל אירוע פרטי בשטח מלווה במורכבות של התמודדות עם יצירת סאונד ותאורה איכותיים בחלל הפתוח. על מנת לכסות שטחים גדולים ופתוחים, קיימות מערכות תאורה והגברה ייעודיות, המתאימות לאירועים כאלו כמו כפפה ליד.

איזה ציוד תאורת שטח אנו מספקים?

אם אתם מעוניינים לארגן אירוע בטבע במקום בו אין חשמל ותאורה, תשמחו לדעת שאנו מספקים תאורת שטח ופיזור המוסיפה נופך עיצובי מיוחד לאירוע.
עמודי תאורת שטיפה יאירו את מתחם האירוע ואת השולחנות, ופרוז'קטורים יאירו עבור האורחים שלכם את מתחם החניה.
תוכלו לשכור מאיתנו ציוד תאורה לאירועים הכולל:

  • פנסי פאר- עם פיקוד מותאם למגוון צבעים עשיר
  • פרוז'קטורים- המיועדים להארת אזורים חשוכים
  • גרילנדות- שרשראות תאורה ססגוניות, המעניקות לאירוע נופך מעוצב וססגוני
  • פנסי לד- למטרות שונות
  • פליקרים, פנסים נטענים וציוד נוסף החיוני לאירוע שטח מוצלח

ומה לגבי ההתקנה במקום? צוות חרוץ ומיומן מטעם Source בעל 15 שנות ניסיון ואינספור פרויקטים, יסייע לכם למקם את הציוד בשטח, ויעניק לכם מענה מקצועי לאורך כל האירוע.

הצלחת האירוע- תלויה באיכות הסאונד

כנס, מסיבה, טקס, מופע או אירוע- לציוד ההגברה במקום תהיה השפעה ישירה על הצלחת האירוע והנאת האורחים. הסאונד וההגברה באירוע הוא אחד האלמנטים המהותיים ביותר.
לפני הכל, חשוב לדעת שאיכות המוזיקה והסאונד שתשמע באירוע שלכם, תהיה תלויה בציוד ההגברה לאירועים שהשכרתם. רעשי רקע, צלילים צורמים והפרעות בסאונד, ינבעו בדרך כלל מציוד הגברה לקוי או לא איכותי.
כשמתכננים אירוע בשטח פתוח, יש צורך בהשכרת ציוד הגברה מתאים, המעניק סאונד איכותי גם בתנאים פחות טובים.
חברת Source מספקת עבורכם שירותי הגברה מקצועיים לכל הופעה, חתונה, כנס או אירוע שטח. אנו מספקים מערכות הגברה מתקדמות, המספקות מענה מושלם לכל צרכי האירוע, ומביאים עמנו ניסיון עשיר של שנים בתכנון והגברת אירועי שטח גדולים וקטנים.

השכרת ציוד הגברה מקצועי- איזה ציוד אנו מציעים?

Source מספקת מגוון מערכות הגברה לאירועי שטח. בין היתר תוכלו לשכור אצלנו:

  • רמקולים לאירועי שטח– רמקולים איכותיים של החברות המובילות: RCF | MACKIE | PROTECH | SOUNDKING, רמקולים אלו מומלצים ביותר שכן הם קלים לנשיאה, ובעלי מגברים המובנים בתוך הרמקול.
  • מיקסרים– ברשותנו מגוון מיקסרים להשכרה הכוללים אפקטים מובנים מהחברות המובילות בעולם. מיקסר מאפשר לשלוט על איכות הסאונד באירוע בצורה נוחה וקלה, הוא משפר את איכות הצליל לעין ערוך, והופך את הסאונד ללא פחות ממושלם.
  • מיקרופונים- ציוד הגברה נוסף שתוכלו למצוא אצלנו הוא מקרופונים חדישים להשכרה. תוכלו לבחור בין מיקרופונים דינמיים, אלחוטיים, מדונות, מיקרופונים שולחניים ועוד. המגוון הוא רחב, ולכל אירוע יתאים מקרופון אחר בהתאם לצרכים הייחודיים שלו.

Source תאורה והגברה לאירועים- אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

Source מספקת שירותי הגברה ותאורה למופעים ואירועים בכל סדר גודל. צוות טכני מקצועי המונה אנשי סאונד, תאורה וחשמלאים יעמוד לשירותכם מתחילת האירוע ועד סופו, ויבטיח לכם שקט נפשי אמיתי.

צרו איתנו קשר, ונשמח להפיק גם עבורכם אירוע שטח מרשים, שטרם ראיתם ושמעתם כמוהו.

סגירת תפריט